The Aeronauts (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Aeronauts (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


The Aeronauts (2019)

884
  100 min  •  2019  •  Full HD  •  6.6

Loading…

Pilotja Amelia dhe shkencëtari Xhejms nisen në një fluturim të jashtëzakonshëm mbijetese me balonë, ku përpiqen të bëjnë zbulime të reja të atmosferës dhe të thyejnë rekordin e fluturimit më të lartë të realizuar nga njerëzit.