Terminator: Dark Fate (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Terminator: Dark Fate (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Terminator: Dark Fate (2019)

1759
  128 min  •  2019  •  Full HD  •  6.5

Loading…

Një vajzë e përmirësuar teknologjikisht dhe Sara Konori duhet të ndalojnë një terminator të lëngshëm të përparuar, që të mos vrasë një vajzë të re, fati i së cilës është kritik për racën njerëzore.