Terminator 2: Judgment Day (1991) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Terminator 2: Judgment Day (1991)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Terminator 2: Judgment Day (1991)

17315
  137 min  •  1991  •  HD  •  8.5

Loading…

Cyborg i cili dikur u përpoq për të vrarë Sarah Connor është i vdekur, dhe një tjetër T-101 tani duhet të mbrojë djalin e saj adoleshent, Xhon Konorin, nga një Terminator edhe më i fuqishëm dhe i avancuar, T-1000.