Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

9888
  101 min     2014 HD 5.8

Loading…

Kur një njeri i tmerrshëm e kërcënon qytetin e New York City, një gazetare lajmesh përballet me sfida të ndryshme, ku i zbulon dhe bashkohet me Breshkat Ninja të cilët do të luftojnë për ta mbrojtur qytetin.