Teen Spirit (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Teen Spirit (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Teen Spirit (2018)

1741
  93 min   •  2018  •  HD  •  6.5

Loading…

Violet është një adoleshente e ndrojtur e cila ëndërron të arratiset nga qyteti i saj i vogël për të ndjekur pasionin e saj për këngën. Me ndihmën e një mësuesi të pazakontë, ajo futet në një konkurs lokal këndimi që do testojë integritetin e saj,talentin dhe ambicien. I frymëzuar nga një kulturë popi, Teen Spirit është një kthesë e thellë dhe me stil të ngjashëm me historinë e Hirushes.