Tazza: The High Rollers (2006) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Tazza: The High Rollers (2006)

Loading...

Tazza: The High Rollers (2006)

1366
  139 min     2006 HD 7.2

Loading…

Goni është një djalosh në qytet korean me një oreks të madh për lojërat e fatit. Ai vë bast gjithë kursimet e tij në një loje huatu dhe i humb të gjitha për shkak të një loje me hile. I vendosur për t'u hakmarrë, Goni është i vendosur të gjeje djalin që e ka mashtruar dhe i ka fituar paratë e tij.