Taken 3 (2014)

Taken 3 (2014)

18663
  106 min
Viti: 2014 Cilësia: HD IMDb: 6.0

Ish-agjenti Brajan Mills akuzohet për vrasjen e gruas së tij Lenorës padrejtësisht. Teksa ai fillon që ta zbuloj të vërtetën i duhet që të vë në pah aftësitë e tij më të mira që ta gjej vrasësin e vërtetë dhe njëherë e mirë ta pastroj emrin e tij.