Take Home Pay (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Take Home Pay (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Take Home Pay (2019)

1274
  105 min  •  2019  •  Full HD  •  5.3

Loading…

Dy vëllezër shkojnë për herë të parë në Zelandën e Re si punëtorë sezonalë, por situata merr një kthesë kur Popo vjedh paratë e Alamas dhe largohet.