Sweetheart (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sweetheart (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Sweetheart (2019)

2760
  82 min  •  2019  •  HD  •  5.5

Loading…

Xheni del në bregun e një ishulli të vogël tropikal dhe nuk i duhet shumë kohë të kuptojë që është plotësisht vetëm. Ajo duhet të kalojë ditët e saj jo vetëm duke mbijetuar, por gjithashtu duhet të zhdukë një kafshë misterioze që del çdo natë.