Suspiria (2018) 18+ – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Suspiria (2018) 18+

Loading...

Suspiria (2018) 18+

2581
  152 min     2018 HD 7.1

Loading…

Sinkronizimi i titrav me video u rregullua! Një akademi e njohur kërcimi përfshin në vorbulla errësire balerina të reja dhe të talentuara, si dhe një psikoterapist të pikëlluar. Disa do t'i dorëzohen këtij makthi. Të tjerë më në fund do të zgjohen.