Stuber (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Stuber (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Stuber (2019)

1671
  93 min  •  2019  •  HD  •  6.2

Loading…

Një detektiv përfshin shoferin e tij të Uber-it në një natë aventureske dhe aksioni tërësisht të papritur.