Star Wars: The Rise Of Skywalker (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Star Wars: The Rise Of Skywalker (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Star Wars: The Rise Of Skywalker (2019)

911
  142 min  •  2019  •  Kamer  •  6.9

Loading…

Pjesëtarët e mbijetuar të rezistencës përballen edhe njëherë me Urdhrin e Parë, dhe konflikti legjendar midis Jedit dhe Sith arrin kulmin duke i dhënë fund historisë Skajuoker.