Standing Up for Sunny (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Standing Up for Sunny (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Standing Up for Sunny (2019)

621
  105 min  •  2019  •  HD  •  6.1

Loading…

Kjo është historia e një djali me aftësi ndryshe i cili e ka shumë të vështirë ti bëj gjërat si të gjithë njerëzit e tjerë. Ai do të njihet me një vajzë e cila do ta mbështes atë deri ne fund. Edhe pse ai është me probleme të mëdha ajo do të dashurohet me atë dhe pastaj në fund ata do të përfundojnë së bashku.