Stander (2003) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Stander (2003)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


Stander (2003)

9240
  111 min  •  2003  •  HD  •  7.2

Loading…

Jeta dhe karriera e Andre Stendër, i cili u shndërrua nga një oficer policie në Afrikën e Jugut, në një hajdut bankash.