Stan & Ollie (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Stan & Ollie (2018)

Loading...

Stan & Ollie (2018)

1716
  98 min     2018 HD 7.4

Loading…

Lorel dhe Hardi, dyshja e komendianëve më të famshëm në botë, mundohen të rindezin karrierën e tyre të filmave ndërkohë që zbarkojnë në atë që do të shndërrohej në këngën e tyre të mjellmave - një turne torturues në Britaninë së pas-luftës.