Spy Cat (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Spy Cat (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Spy Cat (2018)

1831
    •   •  HD  • 

Loading…

Katër antiheronj të çmendur në arrati. Udhëheqësja e tyre është naivja Marnie, një mace e pafajshme shtëpie të cilës nuk i lejohet të largohet nga shtëpia dhe jetën e vërtetë e njeh vetëm nëpërmjet televizionit. Bazuar në librin për fëmijë "The Bremen Town Musicians" nga Vëllezërit Grimm.