Spenser Confidential (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Spenser Confidential (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Spenser Confidential (2020)

794
  111 min  •  2020  •  HD  •  6.4

Loading…

Për të zbuluar një komplot vrasjesh, një ish-detektiv policie rikthehet në botën kriminale të Bostonit dhe mundohet të vërë drejtësi.