Speed Racer (2008) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Speed Racer (2008)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Speed Racer (2008)

5478
  135 min  •  2008  •  HD  •  6.0

Loading…

Ajo çfarë dëshiron më shumë në jetë, është të ulet në timonin e makinës së tij të garës Mach 5 dhe të garojë. Por, gjërat nuk janë kaq të thjeshta për djalin që ka lindur në një familje garuesish. Pasi refuzon propozimin e një të pasuri të fuqishëm, Spid Garuesit do t’i duhet të futet në të njëjtën garë, ku humbi jetën vëllai i tij...