Spare Parts (2015) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Spare Parts (2015)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Spare Parts (2015)

641
  114 min  •  2015  •  HD  •  7.3

Loading…

Katër studentë latinë gjimnazi krijojnë një grup robotike. Pa eksperiencë, me 800 dollarë, pjesë të përdorura makinash dhe një ëndërr, kjo skuadër e dërrmuar konkurron ndaj shkollës më të mirë të robotikës MIT.