Sonic The Hedgehog (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sonic The Hedgehog (2020)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sonic The Hedgehog (2020)

524
    •   •  HD  • 

Loading…

Sonic mundohet të përballet me vështirësitë e jetës në Tokë me shokun e tij të sapogjetur, Tom Wachowski. Shumë shpejt ata duhet të bashkëpunojnë për të ndaluar doktorin e keq Robotnik që të kapë Sonic dhe të përdorë fuqitë e tij për të sunduar botën... Del në kinema në datën: 9 Shkurt, 2020