Snitch (2013) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Snitch (2013)

Loading...

101AVENTURA.AL

Snitch (2013)

4825
  112 min     2013 HD 6.5

Loading…

Djali adolëshent i biznesmenit akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze dhe merr përsipër të bëhet spiun për llogari të saj, me qëllim që të ulet dënimi i djalit të tij. Ai futet në rrugët e errëta të mafies duke bashkëpunuar me njërin nga baronët e rrezikshëm, por gjërat do bëhen akoma më të vështira kur...