Sniper: Legacy (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sniper: Legacy (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Sniper: Legacy (2014)

14786
  98 min     2014 HD 5.4

Loading…

Një mashtrues vrasës është duke i likuiduar një nga një te gjithë liderët e ushrise. Brandoni kupton se babai i tij është caku tjetër për tu vrare. Pas vdekjes se tij ai përpiqet qe ta gjeje vrasësin, mirëpo ai zbulon se ka ndodhur diçka dhe babai i tij nuk ka vdekur, ndërsa oficeret e tij janë duke e përdorur si karrem për ta gjetur vrasësin e vërtete.