Snatchers (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Snatchers (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Snatchers (2019)

339
  96 min  •  2019  •  HD  •  5.1

Loading…

Një vajzë mbetet papritur shtatzënë brenda natës dhe më vonë mëson se ajo që ka në bark nuk janë qenie njerëzore por alienë që nuk kanë qëllime të mirë për Tokën.