Smetto quando voglio: Ad honorem (2017) a.k.a I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Smetto quando voglio: Ad honorem (2017) a.k.a I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Smetto quando voglio: Ad honorem (2017) a.k.a I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem

2621
  98 min  •  2017  •  HD  •  6.9

Loading…

Ka kaluar një vit që kur banda e Pietro Zinit u arrestua për prodhim dhe shpërndarje droge. Tani, një kërcënim i ri detyron Pietron dhe bandën e tij të arratisen nga burgu për të parandaluar një ngjarje me përmasa katastrofale.