Shutter Island (2010) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Shutter Island (2010)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Shutter Island (2010)

21814
  138 min  •  2010  •  HD  •  8.1

Loading…

Kur marshalli Tedi Daniels (DiCaprio) mbërrin në azilin e kriminelëve të çmendurve në Ishullin e Izoluar, ajo që fillon si një hetim rutine shumë shpejt merr një kthesë djallëzore. Ndërsa hetimi shpaloset dhe Tedi zbulon më shumë të vërteta tronditëse dhe tmerruese rreth ishullit, mëson se ka disa vende që s’të lënë kurrë të ikësh.