Shazam! (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Shazam! (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Shazam! (2019)

1796
  132 min     2019 HDRip 7.5

Loading…

Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala - SHAZAM! - që nga një djalosh 14-vjeçar, të shndërrohet në superheroin e rritur, Shazam.