Share (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Share (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


Share (2019)

1812
  87 min  •  2019  •  HD  •  5.7

Loading…

Në një gjimnaz shkaktohet një kaos nga një video intime e një nxënëseje, Mendit, në rrethana aspak të favorshme. Tani, Mendi dhe familja e saj duhet të luftojnë për të gjetur fajtorin ndër shokët e saj.