Sezoni 6 – Episodi 7 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 7
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 7

778

Loading…

Vdekja e Lagerthës i prek të gjithë dhe vrasësi nuk dihet ende. Funerali do të kërkojë një sakrificë dhe do të jetë më i madhi që ka parë ndonjëherë populli.