Sezoni 6 – Episodi 7 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 7
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 7

2549

Loading…

Pasi familja St. Patrick bashkohet përsëri, Ghost dhe Tasha mendohen si të edukojnë Tariqun. Keisha krijon armiq të rinj në oranizatën e Tommyt. Jason cakton Tommyn dhe Ghostin të punojnë bashkë.