Sezoni 6 - Episodi 2 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 2
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 2

3123

Loading…

Tommy qëndron i fshehur pasi Mustangu i tij mbushet me plumba. Tensioni rritet midis Ghostit dhe Jasonit. Tasha ballafaqohet me Ghostin për Terry Silverin.