Sezoni 5 - Episodi 7 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 7
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 7

1340

Loading…

Spencer dhe Joe diskutojnë për të kaluarën ndërkohë që punojnë për marrëveshjen e një prej lojtarëve më të mëdhenj; Spencer bën një deklaratë publike e cila me siguri që ka pasoja; Ricky fillon të mbrohet në një takim me një personazh të rëndësishëm të Hollivudit.