Sezoni 5 - Episodi 1 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 1
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 1

2087

Loading…

Ndërkohë që Spencer shijon pushimet dhe pensionin, merr një ofertë për tu bërë pronari i ekipit me më shumë lojtarë me ngjyrë në histori. Një vit pas ndarjes nga Spenceri, Joe bën një hap të madh në Sports X me partnerin e tij të ri Lance.