Sezoni 4 – Episodi 4 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4

Loading...

Sezoni 4 – Episodi 4

2037

Loading…

Gennaro gjen një kompani për të blerë në Londër dhe bie dakord me pronarët e saj. Më vonë ai kupton që ishte mashtruar dhe bën të pamundurën për të gjetur mashtruesit.