Sezoni 4 – Episodi 3 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 3

Loading...

Sezoni 4 – Episodi 3

2035

Loading…

Fabrizia shkon në një festë me Mikin, ku takon disa miq të vjetër të tij. Dy të rinj që duan të bashkohen me grupin e Patrizias bëjnë rrëmujë në territorin e një grupi rival, dhe Patrizia detyrohet ta zgjidh situatën.