Sezoni 3 - Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6 (I FUNDIT)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


Sezoni 3 – Episodi 6 (I FUNDIT)

1181

Loading…

Në të ardhmen e afërt, një detektive dhe partnerja e saj që ka njohuri kompjuteri, do të hetojnë vdekje të mistershme të lidhura me media sociale.