Sezoni 3 - Episodi 4 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

331

Loading…

Jimmy kërkon një nder nga Mike. Ndërkohë, komplikacione të reja shqetësojnë biznesin e Salamancas. Chuck dhe Jimmy përpiqen të arrijnë një marrëveshje.