Sezoni 3 - Episodi 2 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

342

Loading…

Jimmy dhe Kimi punësojnë një asistente. Mike i kërkon ndihmë një bashkëpunëtori të mistershëm. Chucku përdor ligjin për të fituar një avantazh ndaj Jimmyt.