Sezoni 3 – Episodi 2 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

292

Loading…

Bob Lee shpreson të gjejë përgjigje për vrasjen e babait të tij tek burgu vendas. Julie fillon punë duke ndihmuar avokatin e familjes. Nadine dhe Isaac marrin Harrisin i cili mund të ketë më shumë informacion mbi Atlasin nga sa mendon.