Sezoni 3 – Episodi 12 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 12
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 12

200

Loading…

Bob Lee e gjen veten në mes të të qendruarit pranë familjes apo punës. Grupi gjen një emër të ri për vrasësin dhe një sulm terrorist po përgatitet në gjykatën supreme. Diçka e ligë po kurdiset mes gjykatësve dhe sigurimit të tyre.