Sezoni 3 – Episodi 10 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 10
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 10

202

Loading…

Bob Lee dhe Isaacu shkojnë drejt një prite në godinën trajnuese të Atlasit. Nadine dhe Harrisi gjejnë një lojtar të rëndësishëm në planin e Atlasit për të marrë fuqi. Julie bëhet shumë paranojake.