Sezoni 3 - Episodi 1 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Sezoni 3 – Episodi 1

1974

Loading…

Lobos rezulton që është gjallë, ndërkohë që Tommy dhe Ghost ndahen dhe Tommy fillon të punojë për Lobos, Angela Valdez zbulon lidhjet e Lobos me Ghost, duke vënë karrierën e saj në rrezik.