Sezoni 2 - Episodi 8 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

1246

Loading…

Autoritetet Meksikane, FBI-ja dhe Feliksi, kërkojnë Akostën, pasi një gazetë publikon një intervistë me të. Çfarë ka thënë ai? Ndërkohë zgjedhjet presidenciale fillojnë, por këtë vit më ndryshe se kurdo më parë.