Sezoni 2 - Episodi 8 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Sezoni 2 – Episodi 8

1759

Loading…

Pasi mbaron turneu përbindëshat shfaqen në stadium dhe u japin konkurrentëve një mundësi për t'u bërë si ata. Suiryu detyrohet të luftoj kundër tyre dhe fillon të kuptoj rëndësinë e heronjve.