Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

7960

Loading…

Bob Lee dhe Isaac duhet të bashkëpunojnë që të arratisen nga një burg meksikan para se Solotov t'i gjejë. Teksa Nadine gërmon më thellë për Atlasin, mashtrimi që zbulon e drejton tek njësia e e Bob Lee. Julie has në probleme me ligjin.