Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6

Loading...

Sezoni 2 – Episodi 6

1092

Loading…

Turneu i arteve marciale vazhdon ndërkohë që përbindëshat shfaqen pa pushim nëpër qytete. Genos del dhe përballet i vetëm me përbindëshat më Qytetin C që Saitama të mos shkëputet nga turneu. Një përbindësh i ri shumë i fuqishëm del në skenë.