Sezoni 2 – Episodi 4 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

8691

Loading…

Bob Lee dhe Isaac gjejnë vrasësin më të mirë në botë. Kujtimet e Afganistanit e identifikojnë me emrin Solotov. Nadinë krijon disa teori të reja.