Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

10167

Loading…

Bob Li Sugër dhe bashkëshortja e tij Xhuli, marrin pjesë në ribashkimin e marinsave, ku me shumë vështirësi I shpëtojnë një sulmi terrorist. Agjentja e FBI-së, Nadinë Memfis, pranon një ofertë pune nga Patricia Gregson.