Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

11028

Loading…

Bob Li-ja duhet të kryejë një marrëveshje të rrezikshme për të shpëtuar familjen. Nadina është në konflikt me besnikëritë ndaj Bob Li-së dhe FBI-së. Ajzaku arrin një marrëveshje të dobët për lirinë e tij.