Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Sezoni 1 – Episodi 8

290

Loading…

Pasi ka tërhequr vëmendjen e presidentit, al-Masih nxit një sfidë dhe shkakton trazira në Shtëpinë e Bardhë. Por, së shpejti ai përballet vetë me disa pyetje provokuese.