Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

11362

Loading…

Bob Li dhe Nadin bëjnë një plan për të siguruar provën që mund të ekspozojë një konspiraci. Ndërkohë, Ajsaku kërkon një strategji për t'u larguar, Peini mundohet të arratiset dhe Xhuli e Meri përballen me një rrezik të madh.